O nas

Producent Lekkich Konstrukcji Stalowych

Jesteśmy firmą rodzinną, założoną w 1993 roku działającą w branży produkcji metalowej. Początkowo produkowaliśmy artykuły z metaloplastyki służące do dekoracji wnętrz i ogrodów . Naszymi odbiorcami były różne firmy głównie z Holandii, Niemiec i Francji.

Niepewna sytuacja rynkowa po 2001 roku skłoniła nas do poszukiwania nowych kierunków rozwoju. W ten sposób rozpoczęliśmy produkcję lekkich konstrukcji ramowych dla przemysłu samochodowego i agregatów prądotwórczych. Przez dwa lata eksportowaliśmy nasze produkty również na rynek USA.

Ciągłe poszukiwanie nowych rynków zbytu doprowadziły nas w 2006 roku do Skandynawii. W pierwszym etapie dostarczaliśmy elementy schodów i balustrad przemysłowych, by w kolejnych latach wzbogacić naszą ofertę o coraz bardziej wyrafinowane produkty takie jak: ewakuacyjne klatki schodowe, elementy infrastruktury morskich elektrowni wiatrowych oraz skomplikowane zespoły podestów serwisowych dla przemysłu energetycznego jak i hutniczego.

W roku 2011 wprowadziliśmy do oferty zaawansowane technologicznie i jakościowo wewnętrzne, reprezentacyjne schody i balustrady wykonane z połączenia stali , szkła i drewna (w tym również stali nierdzewnej).

W chwili obecnej nasze produkty są montowane głównie na terenie Szwecji i Norwegii.

Od roku 2012 posiadamy Certyfikaty ISO 1090 i ISO 3834 gwarantujące wysoką jakość wykonania. Ponadto wykorzystywane przez naszych konstruktorów zaawansowane programy do projektowania 3D oraz wykorzystanie urządzeń CNC i NC w produkcji gwarantują dokładność i powtarzalność produkcji. Nasza wykwalifikowana kadra spawalnicza używa najwyższej jakości urządzeń firmy Lorch i Fronius, które zapewniają odpowiednią wytrzymałość produkowanych elementów.

Certyfikaty

RODO

Przykładowe wykonania

Podest zewnętrzny morskiej elektrowni wiatrowej
Szwecja, 2010
Schody w części biurowej
Sztokholm, 2013
Balustrada balkonowa
Leszno, 2007
Obudowa do schodów ewakuacyjnych
Norwegia, 2012